AVK Montāžniekiem

Siltinātie gaisa vadi P3 neprasa papildus siltināšanu un apvalka izveidi āra pielietojumiem. Parasti gaisa vadi no 20mm bieziem paneļiem tiek izmantoti iekštelpu sistēmām, bet 30mm biezi - āra izpildījumiem. Ir risinājumi arī 50-60mm bieziem paneļiem garām āra gaisa vadu sistēmām. Ietaupījums montāžas laikā - no 30 līdz 70%. Brigāde, kuras sastāvā ir 2 cilvēki, maiņas laikā var uzstādīt vairāk nekā 70 tekošo metru šādu gaisa vadu ar izmēru 600x1200mm. Savukārt P3 gaisa vadu izmaksas nepārsniedz izmaksas, ko sastāda kantainie vai apaļie cinkotā skārda gaisa vadi ar izolāciju 30mm biezumā.
  Šāds kravas auto var piegādāt objektā līdz 3000 kvadrātmetriem iepriekš sagriezto paneļu. Ja pieņemam, ka no šiem paneļiem var izveidot gaisa vadus ar izmēriem 1200x1000mm un ar garumu 1200mm, tad tie ir 568 tekošiem metri! Ja šis kravas auto būtu piegādājis tradicionālos metāliskos gaisa vadus ar šādu pašu izmēru, tad tam nāktos braukt uz objektu 15 reizes!
  Šādā mikroautobusā vienā reizē var atvest ap 300 kvadrātmetriem iepriekš sagriezto paneļu, kas atbilst 120 tekošiem metriem gaisa vadu ar izmēru 700x400!
  Iepriekš sagriezto paneļu līmēšana notiek tieši objektā un to veic mūsu darbinieki. Mūsu uzņēmums var nodrošināt savus speciālistus, kā arī apmācīt Jūsu darbiniekus. Apgādāšana ar komponentiem un materiāliem notiek saskaņā ar specifikāciju. Instrumentu komplekts tiek izīrēts vai arī to ir iespējams iegādāties. Ātrums un kvalitāte ir tāda, ka divi cilvēki mēneša laikā ir spējīgi izgatavot gaisa vadus un fasondaļas ļoti lielam objektam! Turklāt, mūsu cilvēki veic detaļu pieslīpēšanu un uz vietas palīdz izgatavot projektā trūkstošās komponentes! Un kļūst par ļoti svarīgu un ērtu partneri! Pasūtītājs saņem termiņā izpildītu projektu ar minimālām mehānismu un transporta izmaksām.

Nepieciešams vairāk informācijas? Mūsu inženieri sniegs Jums konsultāciju - Sazinies ar mums