Ēkas īpašniekiem un apsaimniekotājiem


Izvēloties ventilācijas sistēmu mūsdienu ēkās ir jāņem vērā sekojoši aspekti:

Ekoloģiskums, pasīvā drošība un drošība neparedzētu situāciju gadījumos, realizācijas un ekspluatācijas izmaksas, remonta darbu vienkāršība, papildinājumu un uzlabojumu iespējas, ilgmūžība.

Visiem augstāk minētajiem parametriem atbilst mūsu CLBK sistēma, kurā tiek iekļauti paši labākie mūsdienu risinājumi AVK nozarē. Mūsu sistēma iekļauj sevī sekojošus komponentus:
1. Dzesētā vai karstā gaisa transportēšana pa siltumizolētiem P3 gaisa vadiem. Gaisa vadu ražošanas procesā mēs ņemam vērā plūsmas pretestību un ražojam gaisa vadus ar ļoti lēzeniem līkumiem, kas ievērojami samazina ventilācijas sistēmu elektromotoru slodzi. Pateicoties tam līdz 70% samazinās motoru elektropatēriņš.
2. Stiprinājuma elementi, plūsmas regulēšana, ventilācijas ārējās restes. Šiem risinājumiem mēs izmantojam augstas klases materiālus, kas izgatavoti no alumīnija un nerūsējošā tērauda.  Parasti šie elementi atrodas grūti pieejamās vietās un pasūtītājam nepieciešama 100% kvalitātes garantija un šo elementu uzticamība. Un tikai šie materiāli var nodrošināt augsta līmeņa drošību!
3. Ārējo ventilācijas sistēmu aizsardzība pret nokrišņiem un UV starojumu. Mēs varam piedāvāt plašu risinājumu klāstu, sākot ar speciāliem krāsu pārklājumiem, kas veido aizsargvirsmu, līdz ātri montējamām vieglām ventkamerām un šahtām.Īpaša uzmanība tiek pievērsta P3 paneļiem (vieglo gaisa vadu pamats), kas izgatavoti no putu poliuretāna un tiem ir dažādi pārklājumu tipi plašam pielietojuma spektram.  Ir arī tādi, kuri iznīcina mikrobus, kā arī ir speciāli alerģiskiem cilvēkiem domāti gaisa vadi, kuri neuzkrāj putekļus. Pastāv risinājumi baseiniem. Ir risinājumi "tīrām telpām". Produkcijas kalpošanas ilgums pārsniedz 50 gadus. Pats galvenais, kas mūsu gaisa vadi, kas izgatavoti no P3 paneļiem, garantēti saglabā gaisa kvalitāti, tie ir absolūti hermētiski un nerada neparedzētas situācijas kā tas notiek tradicionālos risinājumos. Pie tam ugunsdrošības klase ir B, tie ir nedegoši un neļauj izplatīties ugunij!

Tāpat ievērības cienīgas ir ārējās alumīnija restes. Tās nekorodē, ar mazu svaru, augstu stiprību. Pievilcīgs izskats un tām ir lieliski tehniskie parametri. 

Nepieciešams vairāk informācijas? Mūsu inženieri sniegs Jums konsultāciju - Sazinies ar mums